Balon Süsleme Neden Yapılır
28 Jun

Balon Süsleme Neden Yapılır

Tarafından gönderildi: John Doe Kez Okundu: 164 Yorumlar: 0

BALON SÜSLEME NEDİR;

Balon süslemesi iş yerlerinin dış yapısını renkli hale getirip dekor dizaynı yapılarak açılış etkinliğine  hazır hale getirilir.

Açılış esnasında hem ses sitemli ile  anons ve insört dagıtımını yapıyor palyaçolarımız hemde gelen müşterilerin cocuklarına balon verir.

AÇILIŞ BALON SÜSLEME NİÇİN NASIL  NASIL YAPILIR;

Balon süslemenin amacı renkli balon ve bayraklarla dukkanın önünden geçen müşteriye mekanın yeni açışı olduğunu göstermek ve mekana hatırında kalmasını sağlamak, ciroyu yükseltmek, idirimleri göstermek ,müşteriye hitap etmektir.

Renkler mekanın bekrant rengi yani taban rengine uygun yapılmaya özen göterilir.

2 adet kolon 1 mikser 1 mikrafon seklinde düzenek kurulur.                                                                                                                                                   

BALON SÜSLEME NASIL FİYATLANDIRILIR;

Balon süslemesi metre usulu ile yapılıp fiyatlandirilir.

BALON SÜSLEME DE NELER YAPILIYOR;

-BALON SÜSLEME de açılış yapılacak mağazanın öncelikle giriş ve cephe ölçüleri alınır.daha sonra ucu yapışkanlı klipsler hazırlanır,kalın balon ipi ne monta edilir.

-Yapışkanlı ipli klipsler mağazanın cephesine balonla paralel gelecek şekilde monta edilir. bir yandan zincir şeklinde dörtlenerek ipe örülen balonlar metrejı hesaplanmış kliplenen cepheye dekore edilir.

-Balonların renkleri mağazanızın arka plan rengi olan renkleride yapılabilir yada istediğiniz karışık gök kuşağı tarzında da olur tamamen size kalmıştır.

-Mağaza süslemelerinde ayrıca zincir balonların yanı sıra jumbo balon dediğimiz hem uçan balon hemde sabit balon olarak da açılış organizasyonlarına ve açık alan etkinliklerine kullanılıyor.ölçü olarak zincir balona kullandığımız balonlardan en büyük be gösterişli olanıdır.

-Mağazanız balon süslemesi yapıldıktan sonra mağazanın önüne ses sistemi kurulup dc anons yaparak müşterileri ilgisini içeriye çekebilir.

-Kostümlü Palyaço veya Maskot larımız mağazanızın önünde müzikle dans ederek ve broşürlerinizi geçenlere dağitarak reklamınızı yapabilir.

-Mağazanızın üstüne zincir balonların üstüne gelecek şekilde flama bayrak larıda asıp renkli güzel bir görsel devamlılık sağlayabiliriz.

-Açılışa gelen müşterilerinize elimizde olan POPCORN , PAMUK ŞEKER ,OSMANLI MACUNU ,ŞERBET,LOKMA TATLISI ,SAHLEP Gibi ikramlarda bulunabilirisiniz.

-Açılış esnasında TAHTABACAK VE  MASKOT elemanlarımız mağaza önünde gezinip müşteri dikkati çekerler unutulmaz bir açılış etkinliği sağlanır.

Yorum Yaz

@Instagram