Blog

Şeffaf Ledli Balon

Tarafından gönderildi: John Doe Yorumlar: 0 Kez Okundu: 340

Yapımı basit olan ama çocukların peşinden ayrılmadığı şeffaf ledli balonlar.

Piroteknik Ürünler

Tarafından gönderildi: John Doe Yorumlar: 0 Kez Okundu: 336

Piroteknik dendiğinde çat çat, butterfly, çarkıfelek, çat – pat,çatır– patır,çatlayan top, kız kaçıran,mantar tabancası,plastik torpil, rampalı füze,renkli topaç,renkli ufo, rocketbee, silverflash ve torpedo gibi patlayan, ışık ve ses çıkaran ürünler akla gelmektedir.

Doğum Günü Partileri

Tarafından gönderildi: John Doe Yorumlar: 0 Kez Okundu: 208

Çocuklara doğum günü organizasyonu yapmak giderek yaygınlaşan bir etkinlik. Çocuğun doğum gününü kutlamaktan bahsetmiyorum, doğum günü organizasyonu yapmaktan bahsediyorum. Arkadaşlarını çağırarak evde yapılan bir kutlamadan değil, tam anlamıyla şova dönüşen organizasyonlardan bahsediyorum. Doğum günü, iyi ki doğdun, iyi ki varsın demenin sembolü haline gelmiş bir gün. Doğum günü ayrıca; seni önemsediğimizi, değer verdiğimizi bil, üstüne üstlük sen de kendine değer ver ve sen de kendini sev mesajlarının görünür olduğu günlerden biridir. Doğduğun günde sevdiklerinin özel bir kutlama yapması mutluluk, heyecan, gurur karışımı bir duygu hissettirir.

Balon Süsleme Neden Yapılır

Tarafından gönderildi: John Doe Yorumlar: 0 Kez Okundu: 164

Balon süslemenin amacı renkli balon ve bayraklarla dukkanın önünden geçen müşteriye mekanın yeni açışı olduğunu göstermek ve mekana hatırında kalmasını sağlamak, ciroyu yükseltmek, idirimleri göstermek ,müşteriye hitap etmektir.

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)

@Instagram